EXTRALINK rack, 37U, 600 × 800, álló
Az Extralink rackszekrény irodákba, hálózati szerverhelyiségekbe és CCTV vezérlőtermekbe lett tervezve. A külső falak hidegen hengerelt acéllemezből készülnek, míg az elülső ajtó edzett üvegbetéttel rendelkezik, amely balra vagy jobbra nyitható.

Jól jelölt szekrénymagasság
A függőleges sínek megfelelő magasságjelöléssel rendelkeznek, amely akár 37U (rack egység) is lehet, így elegendő helyet biztosít számos eszköz telepítéséhez az infrastruktúrában. A szekrény teljes magassága 176,5 cm.

Az oldalfalak egyszerű eltávolítása
Az oldalfalakon található pattintós rögzítők lehetővé teszik azok egyszerű leszerelését. A zárak és a kulcsok mellékelve vannak.

Könnyű kábelvezetés
Az alsó panelen akár 4 kábelátvezető nyílás is található a kábelek kivezetéséhez, ezáltal csökkentve azok összenyomódásának vagy összegabalyodásának kockázatát.

Ventilátorok felszerelésére előkészített mennyezet
A szekrény mennyezetén 4 hely található ventilátorok felszereléséhez a készülékek jobb hűtése érdekében, valamint további kábelátvezető nyílás is rendelkezésre áll a kábelek kivezetéséhez.

Jellemzők
Jellemzők
- Elülső és hátsó ajtók
- Edzett üveg elülső ajtó kis méretű zárral
- Jobbos vagy balos nyitásra megfordítható ajtó
- Kiváló kialakítás, precíz méretek, gondos kivitelezés
- Állítható lábak és nagy teherbírású görgők egyidejűleg elérhetők
- Kábelbevezetés a felső fedlapon és az alsó panelen állítható méretekkel
- Megbízható szekrényösszekapcsolás a bővítőkészlettel
- Levehető oldalpanelek az egyszerű karbantartás érdekében